PRO OBČANY / Město Šluknov - nejsevernější město v ČR

Restaurace - Penzion Balaton Rožany nabízí pohostinství ve stylově zařízené restauraci a ubytování v přilehlém penzionu. Vhodné pro pořádání rodinných oslav a svatebních hostin.

Restaurace - Penzion Balaton Rožany
Adresa:
Rožany 41
Šluknov
40747
Telefon:
Mobil:
E-mail:
WWW:
bar, gril, ohniště, internet na pokoji, možnost vaření, nekuřácké prostředí, parkoviště, pokoj s balkónem, pokoj s WC, pokoj se sprchou, restaurace, TV na pokoji, TV-SAT, zahrada, terasa, zahradní restaurace

Restaurace Balaton Rožany se nachází 3 km od centra města v městské části Šluknova - Rožany. Stylová restaurace Balaton s celkovou kapacitou 134 míst nabízí kvalitní kuchyni.  Restaurace disponuje 43 místy, salonek 31 místy, zimní terasa s krbovými kamny 24 místy a letní terasa 36 místy. Prostor je vhodný rovněž pro pořádání rodinných oslav, večírků, svatebních hostin a dalších akcí. 

Penzion Balaton Rožany se nachází vedle restaurace. Nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém pokoji s přistýlkou a dvou apartmánech s přistýlkou a vlastní kuchyňkou. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Parkoviště u objektu. Wi-Fi zdarma. Stravování je možné zajistit v restauraci formou polopenze nebo plné penze. 

 

 

Otevírací doba

pondělí - čtvrtek: 11:00 - 21:00 hodin

pátek: 11:00 - 22:00 hodin

sobota: 10:00 - 22:00 hodin

Ne:           10:00 - 21:00 hodin

 

Celkový počet pokojů:
5
Celková kapacita lůžek:
11
Počet 2 lůžkových:
2
Počet 3 lůžkových:
1
Počet apartmá:
2

Poptávka na ubytování

 1.Jméno
 2.Telefon
 3.E-mail
 4.Zpráva (datum, čas, počet osob)