PRO OBČANY / Město Šluknov - nejsevernější město v ČR

Eko Farma Camp Valdek provozuje rodinný kemp nedaleko Šluknova v části Valdek.

Eko Farma Camp Valdek
Adresa:
Staré Křečany 8/8
Staré Křečany
407 01
Mobil:
E-mail:
WWW:
autokemp, chatky, dětské hřiště, dětský koutek, gril, ohniště, hřiště, možnost vaření, parkoviště, restaurace, společná koupelna, společné WC, zahradní restaurace

Eko Farma Camp Valdek se nachází 6 km od centra města Šluknov v nádherné krajinné oblasti Lužických hor a v bezprostřední blízkosti Národního parku České Švýcarsko. Tento rodinný kemp nabízí pobyty pro skupiny, školy, školky, pobyty pro rodiny s dětmi i pobyty pro turisty. Dále spousty sportovního a turistického vyžití. V okolí je mnoho přírodních úkazů, které určitě stojí za návštěvu. I cyklisté si zde přijdou na své, jelikož z místa se lze vypravit hned po několika cyklistických stezkách. 

Stravování je možné v restauraci - snídaně, polopenze, plná penze. Možnost i vlastního vaření ve společné kuchyňce. 

Sportovní vyžití: tenisové kurty, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, ping-pong, ruské kuželky a koupání v okolí. 

Farma se zaměřuje na to, aby zde byly spokojené především děti, proto je tu pro ně připraveno spousta prostoru na hraní, hrací koutky, prolézačky a v plně obsazených měsících i animační programy a hlídání v mini školce. 

Na farmě se můžete potkat se zvířátky, které jsou na děti zvyklé: kačenky, slepičky, ovečky, kozy, mini prasátka, miniponíci, králíčci a morčátka.