PRO OBČANY / Město Šluknov - nejsevernější město v ČR

Pension Čítkův mlýn nabízí ubytování v příjemném prostředí uprostřed lesa, dále prostory pro pořádání rodinných oslav a svatebních obřadů.

bar, gril, ohniště, parkoviště, pokoj s umyvadlem, pokoj se sprchou, TV na pokoji, WC, WiFi, zahrada, terasa

Pension Čítkův mlýn se nachází na samotě uprostřed lesa ve Šluknovském výběžku 2 km od Šluknova a 5 km od hranic z Německem v nádherné klidné krajině severních Čech nedaleko oblasti NP České Švýcarsko. 

Nabízí příjemné ubytování v útulných pokojích. Jsou k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje s přistýlkami, vybavé vlastními koupelnami se sprchovým koutem a toaletou, včetně televizoru na pokoji, dále pak jeden apartmán se dvěmi samostatnými ložnicemi. Celková kapacita je 19 lůžek a 9 přistýlek. Restaurace slouží pouze hostům a nabízí snídaně a večeře. K dispozici je i školící místnost s kapacitou až 18 osob. Ve dvoře mlýna se nachází velký zastřešený altán pro cca 28 osob, který je vhodný nejen k posezení za nepříznivého počasí, ale rovněž k pořádání různých kulturních a soukromých akcí jako jsou svatby, semináře, školení firem různé oslavy a podobně. Uvnitř areálu mlýna je parkoviště s kamerovým systémem.

Celý objekt je nekuřácký a nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu zdarma - wi-fi.

 

Celkový počet pokojů:
8
Celková kapacita lůžek:
19
Počet 2 lůžkových:
6
Počet 3 lůžkových:
1
Počet apartmá:
1

Poptávka na ubytování

 1.Jméno
 2.Telefon
 3.E-mail
 4.Zpráva (datum, čas, počet osob)