29. ročník pochodu "JARNÍM ŠLUKNOVSKEM"

V dubnu nás čeká již 29. ročník pochodu "JARNÍM ŠLUKNOVSKEM - MEMORIÁL BRATŘÍ BIENERTŮ".

Jedná se o pětidenní akci, jejímž hlavním pořadatelem je od roku 1991 šluknovský rodák a odchovanec Ing. Františka Bienerta - Egon Wiesner (KČT Loko Teplice).

Krásná příroda a bohatství sakrálních památek na nás čekají v okolí Mikulášovic na Děčínsku, kde se uskuteční tradiční velikonoční turistická akce. Během čtyř dní si užijeme šlapání v rozličném terénu a setkání s přáteli.

Program:

14. dubna 2022 - zahájení akce v Mikulášovicích, kde je zajištěné i ubytování.

15. dubna 2022 - vyráží se na trasy (15 až 100 km) v oblasti Děčín, Hřensko, Janov, Bad Schandau

16. dubna 2022 - hvězdicové pochody (10 až 50 km) na nových trasách v okolí Šluknova s doprovodným programem na Šluknovském zámku

Program zde: Velikonoční turistický sraz ve Šluknovském zámku

17. dubna 2022 - zájezd na rozhledny v Horní Lužici s prohlídkou Budyšína a velikonoční jízda jezdců

18. dubna 2022 - ukončení turistické akce "Jarním Šluknovskem 2022", možnost navštívení nejsevernější evropské lorety v Rumburku.

Zájemci se mohou přihlásit na webových stránkách Klubu českých turistů zde TURISTICKÁ AKCE KČT (kctul.cz)

Těšíme se na setkání s Vámi!