Anketa Kraj mého srdce - 5. ročník

Hlasujte o ceny v anketě Kraj mého srdce...

Konec roku 2021 nabízí tradiční ohlédnutí za turistickou sezonou v regionech. Turisté, návštěvníci, cestovatelé nebo třeba jen cestující, mají možnost zhodnotit své dojmy v této oblasti.

Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti. Bude zajímavé sledovat, do jaké míry výsledky letošního ročníku ankety ovlivní dopady opatření, která prověřila potenciál domácího cestovního ruchu a kultury.

Hlasovat je možné na turistickém portálu www.kampocesku.cz od 1. prosince 2021 do 28. února 2022.

Výsledky X. ročníku ankety Kraj mého srdce budou uveřejněny v březnovém vydání magazínu KAM po Česku 2022 a na portálu www.kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci 30. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 18. března 2022.

Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni.