Šluknovský zámek opět otevřen!

Šluknovský zámek včetně Regionálního informačního centra je opět otevřen!

Od pondělí 31. května 2021 otevíráme znovu pro veřejnost celý Šluknovský zámek, včetně prohlídek, otevřeno je nadále také Regionální informační centrum a všechny výstavy v zámku s následujícími omezeními a doporučeními:

• Vstup do zámku je povolen pouze s respirátorem.
  • Skupinové prohlídky zámku probíhají v max. počtu 10 osob, vč. průvodce. Návštěvníci se nemusí prokazovat provedeným testováním ani žádnými dalšími způsoby.
  • Skupinové prohlídky v max. počtu do 30 osob lze realizovat po dohodě s obsluhou informačního centra a při splnění podmínek, stanovených opatřením ministerstva zdravotnictví.
  • Do informačního centra je povolen vstup max. 2 návštěvníkům najednou, musí mít respirátor a vydezinfikované ruce připraveným dezinfekčním prostředkem.
  • Návštěvníci musí mezi sebou dodržovat rozestupy minimálně 2 metry.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.