Cykloturistická aplikace "Na kole i pěšky"

Pro příznivce mobilních aplikací se Šluknovský zámek a Regionální informační centrum stalo součástí zájmových bodů v cykloturistické aplikaci ,,Na kole i pěšky".

Cykloturistická aplikace ,,Na kole i pěšky"

Tato jednoduchá aplikace Vám pomůže zjistit, jaké cyklostezky a stezky se nacházejí ve zvolené oblasti. Ať už si dovolenou plánujete nebo se nacházíte přímo na místě, nabídne Vám v dané lokalitě několik tras. Na nich pak mapuje různé body zájmu - místa, která stojí za to navštívit, různé atrakce, památky - ale také kde se můžete najíst, přenocovat, nebo ,,okoštovat" dobré vínečko. To vše včetně kontaktů a popisu daných míst.

S touto aplikací již nezabloudíte - ukáže Vám, kde se nacházíte, a provede Vás stezkou nebo navede na Vámi vybraný bod zájmu.

Aplikace je pro uživatele samozřejmě zdarma a stačí ji pouze stáhnout do mobilního telefonu a využívat jejích služeb.

Odkaz: www.nakoleipesky.cz